Genel İngilizce Grupları

Yeteneğinizi eğitimle geliştirin

Eğitim Modelimiz:


Avrupa’da ortak bir yabancı dil öğretim programı ve yabancı dil öğretiminde ortak bir standart, ortak ölçütler ve buna dayalı bir araç geliştirmeyi amaçlayan Avrupa Konseyi Modern Diller Bölümü, Avrupa Dilleri Öğretimi Ortak Çerçeve Programı (The Common European Framework of Reference for Languages)’nı oluşturmuştur.

Kare dil kursunda verilen eğitimler ve Genel İngilizce Kursu bu sisteme uygun olan Communicative Approach olarak adlandırılan iletişim odaklı eğitim metodolojisi ile verilmektedir.

Dünya ve Avrupa Dil Portfolyosu’nda CEF (Common European Framework) düzeyleri esas alınmıştır. Bu düzeyler A1 < A2 < B1 < B2 < C1 < C2 şeklinde sıralanmaktadır.

MEB Onaylı Sertifika

Kare Kariyer Akademisi, Denizli’deki modern ofis sınıflarında, A1-A2, B1-B2, C1-C2 İngilizce Dil Eğitim Programıyla sektör ve mesleğe en iyi şekilde hazırlamayı hedeflediği bu eğitime sizi davet ediyor.

Her Seviyeye Uygun İngilizce Dil Eğitimi

Başlangıç seviyesinden ileri dereceye kadar alacağınız dil eğitimi ile dili anlama, okuma, konuşma, anlatımına hakim olacaksınız.

Kimler Katılabilir?

İlk öğretim çağından ileri yaş gruplarına kadar dil eğitimi almak isteyen, kişisel gelişim ve kariyere odaklanan herkes Genel İngilizce Kurslarına katılabilir.

Genel İngilizce Kursları

Başlangıç Seviyesi – Beginner
Orta Seviye – Intermediate
İleri Seviye – Intermediate

  • Eğitim Detayları
  • Müfredat
  • Sertifikalar
  • Eğitim Takvimi
  • Başarı Hikayeleri
  • Bilgi Almak İstiyorum


Dil Düzeyi Göstergeleri

En iyi İngilizce öğrenme metodlarından biri olan Avrupa Dil Portfolyosuna göre 6 adet seviye bulunmaktadır.
A1 < A2 < B1 < B2 < C1 < C2 şeklinde toplam 6 seviyeyi ifade eder.

Söylenilenlerin daha yavaş şekilde tekrarlanması ve söyleyeceklerimi oluştururken yardımcı olunması koşuluyla, basit bir şekilde iletişim kurabilirim.

Bildiğim konular ve faaliyetler hakkında basit ve doğrudan bilgi alışverişini gerektiren basit ve anlaşılmış konularda iletişim kurabilirim. Konuşmayı kendi başıma sürdürebilecek kadar uzun olmasa da kısa sohbetlere katılabilirim.


Öğrendiğim dilin konuşulduğu ülkede seyahat ederken karşılaşabileceğim birçok durumla başa çıkabilirim. Bildiğim ilgi alanıma giren yada günlük hayatla ilgili (Örneğin; aile, hobiler, iş, seyahat ve güncel olaylar) konularda hazırlıksız olarak konuşabilirim.

Öğrendiğim dili ana dili olarak konuşan kişilerle anlaşacak derecede akıcı ve doğal şekilde iletişim kurabilirim. Tartışmalarda bildiğim konularda görüşlerimi açıklayıp savunarak etkin olarak yer alabilirim.


Kullanacağınız ifadeler için fazla zaman harcamadan kendinizi akıcı ve doğal şekilde ifade edebilirsiniz. Dili sosyal ve mesleki amaçlar için rahat ve etkili şekilde kullanabilirsiniz. Görüş ve fikirlerinizi açık bir dille anlatabilir ve diğer konuşmacıların sözleriyle ilişkilendirebilirsiniz.

Hiç zorlanmadan her türlü tartışma ve konuşmaya katılabilir, deyimler ve konuşma diline ait ifadeleri anlayabilirsiniz. Kendinizi akıcı şekilde ifade edebilir, anlamdaki ince ayrıntıları kesin doğru olarak belirtebilirsiniz.


HAFTA İÇİ AKŞAM PROGRAMLARI, HAFTASONU SABAH PROGRAMLARI VE AYRICA HAFTASONU ÖĞLEDEN SONRA PROGRAMLARIMIZ MEVCUTTUR. SİZE UYGUN GÜN VE SAATLERİ SEÇEBİLMEK İÇİN SİZİ OFİSİMİZE BEKLERİZ...

Yapım Aşamasında...

* Kare Kariyer Akademi başarı sertifikası

* MEB sertifikası

Yapım Aşamasında...

Yapım Aşamasında...